Netradičné darčeky, ktoré potešia každého kutila

Tiež si pravidelne lámete hlavu nad tým, čo kúpiť svojmu mužovi k narodeninám či pod stromček? Mužské darčeky nepatria k tým najjednoduchším. Klasika ako holiaci strojček či obrovská sada ponožiek či treniek síce stále potešia, ale proste ich nechcete kupovať už desiaty krát.

Ak máte doma kutila máme pre vás tipy na netradičné technické darčeky, ktoré pravé kutilské srdce zaručene potešia. Čítajte ďalej a možno vám uľahčíme tohtoročné lámanie si hlavy a získate pár inšpirácií.

Robotická kosačka

Možno si práve hovoríte, že to je presne také, ako keď kúpite žene na narodeniny kuchynský robot alebo multifunkčný mixér. Pravdupovediac, áno je. Ale nie je to práve to, čo mnohé zo žien poteší úplne najviac? Ak vyberiete skutočne šikovnú kvalitnú kosačku, bude z nej mať váš muž určite ohromnú dvojitú radosť. Prvý krát sa poteší z toho, čo všetko dokáže a druhý krát z toho, koľko času mu ušetrí a on sa zatiaľ môže venovať ďalšiemu kuteniu.

Elektrická miešačka

Je dosť možné, že ste sa chytili za hlavu a hovoríte si, či to myslíme vážne. No, myslíme. Ak je váš muž skutočne vášnivý kutil neexistuje možnosť, že by sa miešačke nepotešil. Otvára sa s ňou toľko nových možností. A možno sa ani nenazdáte a aj vďaka nej vám na záhrade narastie nový bazén.

Motorová píla

Jej využitie je všestranné a ak ju ešte váš manžel nemá, je najvyšší čas mu ju zadovážiť. A predovšetkým, každý muž po nej túži, aj keď ju nepotrebuje. Urobte mu radosť!