Shisha v intrákovej izbe

Na vysokoškolský život do nášho hlavného mesta som sa neskutočne tešila. Nekonečná sloboda. Žiadna kontrola od rodičov. Preto sa svojej mladšej verzii vôbec nečudujem, že prvé týždne prežila ako jednu veľkú párty.

Veľmi rýchlo sme sa zoznámili ako v škole tak aj na poschodí a vytvorili sme veľkú párty bandu, ktorá sa prvé týždne schádzala snáď každý deň. Najväčšia párty izba sa stala práve z mojej izby, ktorú som zdieľala s najlepšími spolubývajúcimi na svete, s Maťkou a Lenkou. Trošku nadnesene a s vtipom spomínam na naše kreatívne schopnosti pri zariaďovaní našej izby, myslím že by boli dostačujúce na post riaditeľa kreatívnej realizácie interiérov.  Využili sme všetko, čo sme našli a pretvorili našu izbu na párty džungľu. Okrem nezabudnuteľného dizajnového interiéru našej izby, našej vtipnej spoločnosti sme mali ešte jeden párty ťahák. Bola ním naša shisha, vodná fajka s dokonalými  komponentmi. Ani príliš veľká ani malá, taká akurát. Dostala som ju od kamarátky, ktorá bola na dovolenke v Turecku. Neskutočne som si ju vážila.

Nečakané a obávaná sa však stalo skutočnosťou. Našu milovanú shishu postihol krutý osud. Bol ním pád z 12.teho poschodia. Ste zvedaví ako sa to celé stalo? Čítajte ďalej.

Keď som pripravovala našu shishu na párty, dostala som veľký strach, že by sa jej mohlo niečo stať. Nikdy predtým som ten pocit nemala. A teraz si vyberte, buď som to privolala alebo som mala intuíciu, že sa to stane.

Na shisha párty som bola celá nejaká ustráchaná a pri každom prudšom pohybe pri fajke som mala oči na stopkách. Potom ako párty skončila som si vydýchla, že sa jej nič nestalo. Šla som ju vyčistiť na balkón, spolubývajúca vybehla akurát tiež, v tme ma nevidela, drgla do mňa a fajka letela balkónom.

A takto skončila púť našej vernej spoločníčky shishi tureckej, všetkými milovanej.