Otvorená kuchyňa ako nový trend v interiérovom dizajne

Kuchyňa je považovaná za chrám domu, pretože je to miesto, kde každý deň trávime veľa aktívneho času, čo je hlavným dôvodom toho, prečo musí byť kuchyňa navrhnutá z kvalitného materiálu, ktorý zahŕňa kuchynské elektronické výrobky, ako aj funkčné a kvalitné skrinky. Dizajn otvorenej kuchyne je teraz častým novým trendom v návrhoch domu s od klasiky odlišujúcim sa štýlom a vzorom. Takéto návrhy sú veľmi funkčné pre rodiny s deťmi. Hlavne ženy v poslednej dobe často uprednostňujú tento typ dizajnu. Tu je niekoľko najnovších nápadov otvorených kuchýň. Vyberte si zo zoznamu nižšie vášho favorita:

Otvorená kuchyňa v obývacej izbe:

Otvorená kuchyňa v obývačke je nový spôsob, ako postaviť dom, aby sa zabránilo ďalšiemu priestoru a financiám, ktoré sú potrebné na výstavbu samostatnej kuchyne. Vďaka otvorenej kuchyni v obývacej izbe môžu dámy podávať jedlo priamo z kuchyne na jedálenský stôl. Je to preto častá dámska voľba pre zväčšenia ich pohodlia.

 Moderné obývačky s kuchyňou:

Pre štúdio, v ktorom je k dispozícii menej miesta na prípravu samostatnej kuchyne, slúži tento malý model otvorenej kuchyne s jednoduchým sporákom na varenie a niekoľkými skrinkami s umývadlom. V prípade tohto typu dizajnu sa dá dobre využiť aj to, ​​ak máte v hale malý priestor pre kuchyňu. Potom je ale nutné, aby ste mali iný odkladací priestor na veci, ktoré sa väčšinou nachádzajú v hale – športové kočíky, korčule a podobne…

 Mramorová doska s otvorenou kuchyňou:

Návrhy otvorenej kuchyne s oddeleným sporákom na pečenie s rúrou na jednej strane a samostatným pultovým stolom vyrobeným z mramoru na druhej strane, kde je možné uchovávať a krájať aj zeleninu, ovocie a iné potreby.

 Otvorená kuchyňa ovplyvnená severským štýlom:

Škandinávske vzory sú veľmi funkčné a vytvárajú zvlášť mimoriadne elegantné prostredie. Keď premýšľam o škandinávskom štýle, objavuje sa mi predovšetkým biela farba, ale pre zmenu je možné navrhnúť kuchyňu s tmavými skrinkami s bočným pultovým stolom, ktorý slúži aj ako malý stôl.