Cesta lásky

Erika nikdy nemala veľké šťastie na vzťahy. Začalo to už v materskej škole. Vždy, ale vždy sa zaľúbila do toho nesprávneho. Do toho, ktorý miloval Elišku, Alenku alebo Barborku alebo do toho, ktorého dievčatá absolútne nazaujímali. Pokračovalo to aj v škole. Niežeby o ňu nemali chlapci žiadny záujem, ona si proste vždy vyberala tých, ktorý o dievčatá nezakopli alebo sa im už páčili iné. A tých, ktorým sa páčila ona, tak tí sa zase ani trochu nepáčili jej. Tak to trvalo celú pubertu. Kým jej kamarátky mali za sebou už prvé sexuálne zážitky, ona se ešte s nikým ani len nebozkávala.

Keď mala 15 rokov bozkávala sa prvý krát s Peťom, ale nie preto, že by sa jej naozaj páčil. On ju chcel a ona sa zo zúfalstva nechala prekecať. Trvalo im to len chvíľku, Erika nevedel zotrvávať v neúprimnou vzťahu. Ale aspoň sa už s niekým konečne bozkávala. Keď mala 16 zoznámila sa s Tomášom. Prvá láska ktorá bola obojstranná, prežili spolu nádherné tri roky, a Erika si myslela, že to bude navždy. Potom sa s ňou rozišiel. Že vraj bol na vážny vzťah ešte príliš mladý. To jej zlomilo srdce a dlhé roky sa z toho necvedšela dostať. Prežila nespočet bezvýznamných flirtov a krátkodobých známostí. Nevedela však už nikomu otvoriť svoje srdce, bola strápená a sklamanná. Trvalo to celých 6 rokov počas ktorých sa jej striedali krádkodobé známosti a boli prerývané psychologickými sedeniami a hľadaním príčin, prečo sa už nedokáže zamilovať.

A potom sa to stalo, v jeden večer sa zoznámila s Lukášom a začarovaný kruh plný nezávazných lások sa konečne pretrhol. S Lukášom si do začiatku neskutočne rozumeli aj keď v okamihoch keď rozprával o práci mala pocit, že je znova na hodinách chémie, ktorej absolutne alebo absolutne nerozumela. Niečo ako sieťové prvky, kompresor, adaptové rozdvojky, na nič z toho sa nechytala.

Každopádne ich láske to neprekážalo a dnes sú už spolu 4 roky a za  mesiac sa budú brať!